GYDYTOJŲ
PRIĖMIMO
LAIKAS
REGISTRACIJA
INTERNETU




Struktūra

Paskelbta: 2017-05-02

VšĮ Palangos asmens sveikatos priežiūros centro organizacinė valdymo struktūra ir pareigybių sąrašas

VŠĮ PALANGOS ASPC DARBUOTOJAI

Administracija

1. Jūratė Mikutienė (direktorė) 

2. Augustinas Šinickas (vyriausiasis finansininkas)

3. Valdas Bušma (ūkio reikalų vedėjas)

4. Aldona Mikūtienė (vyresnioji slaugytoja)

 

Gydytojai

1. Almantas Norkus (šeimos gydytojas)

2. Jūratė Budreckytė (šeimos gydytoja)

3. Vilma Baltonienė (šeimos gydytoja)

4. Sigita Didjurgienė (šeimos gydytoja; vidaus ligų gydytoja)

5. Jūratė Mikutienė (šeimos gydytoja; vaikų ligų gydytoja)

6. Nelia Macienė (šeimos gydytoja Šventosios bendrosios praktikos gydytojo kabinete)

7. Arvydas Berenis (gydytojas chirurgas)

8. Leonas Janušas (gydytojas akušeris ginekologas)

9. Svaja Kundrotienė (gydytoja akušerė ginekologe)

10. Jurgita Stonkienė (gydytoja odontologė)

11. Svetlana Gaidienė (Psichikos sveikatos centro gydytoja.psichiatrė)

12. Olegas Dutovas (Psichikos sveikatos centro gydytojas psichiatras)

13. Saulius Mikutis (fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas)

 

Slaugos personalas

1. Vilija Apolskytė (bendruomenės slaugytoja)

2. Zita Papeikienė (bendruomenės slaugytoja)

3. Danutė Griciuvienė (bendruomenės slaugytoja Šventosios bendrosios praktikos gydytojo kabinete)

4. Virgina Kniūkštienė (bendrosios praktikos slaugytoja)

5. Vilma Venclovienė (bendrosios praktikos slaugytoja)

6. Edita Ežerinskienė (bendrosios praktikos slaugytoja)

7. Irena Teresė Gintautienė (bendrosios praktikos slaugytoja)

8. Gražina Rudnickienė (fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytoja)

9. Ramunė Glodenienė (Psichikos sveikatos centro psichikos sveikatos slaugytoja)

10. Irena Bernytė (gydytojo odontologo padėjėja)

11. Nina Linkevičienė (gydytojo odontologo padėjėja)      

12. Adelija Norvaišienė (medicinos registratorė-kasininkė)

13. Aldona Mikūtienė (medicinos registratorė-kasininkė)

 

Kiti sveikatos priežiūros specialistai 

1. Skaistė Bielskytė (Psichikos sveikatos centro medicinos psichologė)

2. Anė Petrikienė (Psichikos sveikatos centro socialinė darbuotoja)

3. Vilija Fedenko (visuomenės sveikatos specialistė darbui mokyklose)

4. Aldona Pilvinskaitė (visuomenės sveikatos specialistė darbui mokyklose)

5. Raimonda Tuinylienė (kineziterapeutė)

6. Gediminas Savickas (masažuotojas)

7. Loreta Vaitelytė (masažuotoja)

 

Pagalbinis administracijos personalas 

1. Renata Bertužytė (vyresnioji specialistė)

2. Brigita Azbainytė (reikalų tvarkytoja)

 

Pagalbinis ūkio personalas

1. Stasys Malakauskas (vairuotojas-ūkio darbininkas)

2. Virginija Vasiliauskienė (valytoja)

3. Virginija Norkuvienė (valytoja)

4. Oksana Skripnikienė (valytoja; registratorė-kasininkė Šventosios bendrosios praktikos gydytojo kabinete)

 __________________________________________________________________________